MIDA ME TEEME?

Korraldame ja viime läbi erinevaid töötubasid, kus loobime värve ja laseme loovusel lennata ilma, et peaks mõtlema, kuhu värv maalil maandub või pritsib.  Aktsioonmaalikunsti töötoad toimuvad üle Eesti nii eesti kui ka inglise keeles.

Üheskoos erinevaid maalitehnikaid proovides ning katsetades valmib abstrakt ekspressionistliku maalikunstniku Jackson Pollock'i stiilis maal, mis on iga ruumi uhkuseks. Iga ühisteos on ainulaadne ja eriline ning jääb meenutama asjaosaliste emotsioone ning meeleolu. Peale paari päevast kuivamist paigaldame riputuskonksud maalile, pakime sisse ja toimetame kulleriga Tallinna piires kohale.
Lisaks saab ürituse fotod ja videod kohe kätte.

MIKS ME TEEME?

Soovime pakkuda meeskondade motiveerimiseks täiesti uut väljundit. Anname kõikidele juurde palju positiivset energiat ning võimaluse maaliüritusel ennast täiesti vabaks lasta.

KELLELE TEEME?

Enamasti käivad meie juures ettevõtted, tiimid, osakonnad, kuid mõnikord teeme ka erapidusid (sünnipäevad, tüdrukuteõhtud jne).

Mahutame enda juures mõnusasti ära kuni 50-liikmelise seltskonna, kuid tavaliselt on gruppide suurus ca 15 osalejat. Kui teid on rohkem, siis teeme sama ürituse teistes ruumides. Piire ei sea :)

Kindlasti pole meie kunstigaraaž koht kuhu saabuda kõrgetel kontsadel, vaid pigem ikka mugavalt riietatuna.


MARGUS

Margus on läbi ja lõhki ürituste mees ning on neid korraldanud ja läbi viinud juba üle kahekümne aasta. Just tema eestvedamisel sai alguse ka maaliürituste sari Lase endast kunstnik välja.

Teda köidab kõik kunstiga seonduv ning maalib ka ise, või nagu ta ise armastab öelda, et õpib alles. Margus käib palju kunstinäitustel, et proovida mõista erinevaid kunstnikke läbi nende tööde. Eriti huvitab teda kuidas nad on nendeni jõudnud, mis muusikat kuulavad, mida õigeks peavad jne. Ühesõnaga kunstihuviline!

Ja ta on ka maailma parim sabarge tehnika valdja ehk teisisõnu ta teeb shampanja pudeli kasvõi mõõgaga lahti :)