MIDA ME TEEME?

Korraldame ja viime läbi erinevaid töötubasid, kus loobime värve ja laseme enda loovusel lennata ilma, et peaks mõtlema, kuhu see värv täpselt maandub või maha läheb.

Proovides koos erinevaid kunstitehnikaid, sünnib ühise meeskonnatööna abstraktne Pollocki stiilis maal, mis on iga kodu või kontori uhkuseks. Kõik tulemused on ainulaadsed ja erilised ning jäävad meenutama asjaosaliste emotsioone ning meeleolusi. Peale paari päevast kuivamist paneme sellele kinnitused taha, pakime sisse ja toimetame kulleriga Tallinna piires kohale.

Ürituse ajal teeme telefoniga palju klõpse ja videosid, mida saame kohe kliendile Airdropi teel edasi saata.

MIKS ME TEEME?

Soovime pakkuda meeskondade motiveerimiseks täiesti uut väljundit. Anname kõikidele juurde palju positiivset energiat ning võimaluse maaliüritusel ennast täiesti vabaks lasta.

KELLELE TEEME?

Enamasti käivad meie juures ettevõtted, tiimid, osakonnad, kuid mõnikord teeme ka erapidusid (sünnipäevad, tüdrukuteõhtud jne).

Mahutame enda juures mõnusasti ära kuni 30-liikmelise seltskonna, kuid tavaliselt on gruppide suurus ca 15 osalejat. Kui teid on rohkem, siis teeme sama ürituse teistes ruumides. Piire ei sea :)

Kindlasti pole meie kunstigaraaž koht kuhu saabuda kõrgetel kontsadel, vaid pigem ikka mugavalt riietatuna.


MARGUS

Margus on läbi ja lõhki ürituste mees ning on neid korraldanud ja läbi viinud juba üle kahekümne aasta. Just tema eestvedamisel sai alguse ka maaliürituste sari Lase endast kunstnik välja.

Teda köidab kõik kunstiga seonduv ning maalib ka ise, või nagu ta ise armastab öelda, et õpib alles. Margus käib palju kunstinäitustel, et proovida mõista erinevaid kunstnikke läbi nende tööde. Eriti huvitab teda kuidas nad on nendeni jõudnud, mis muusikat kuulavad, mida õigeks peavad jne. Ühesõnaga kunstihuviline!

Ja ta on ka maailma parim sabarge tehnika valdja ehk teisisõnu ta teeb šampuse pudeli kasvõi mõõgaga lahti :)

TIINA

Tiina on huntkriimsilm, kelle kohta kehtib ütlemine, et kes teeb see jõuab. Ja ta jõuabki kõike! Kogu köögipool, et kliendid saaksid nautida vaid parimaid kunstiüritusi ja lahkuda positiivse elamusega on tema kuldsetes kätes.

Talle meeldib kõik loometegevusega seonduv ning kui ta ei luusi just kusagil kunstimuuseumides, siis võib teda kindlasti leida hoopis metsavahel sporti tegemas.

Ja siis muidugi kõige selle kõrvalt korraldab ka ise maaliüritusi :)